Kancelaria Radcy Prawnego  Odszkodowania

Kancelaria radcy prawnego oferuje pomoc w likwidacji Twojej szkody majątkowej oraz osobowej związanej z wypadkiem samochodowym, wypadkiem przy pracy lub też innym zdarzeniem wywołującym szkodę w życiu prywatnym lub zawodowym. W zakresie obsługi Kancelarii pozostają także szkody związane z nienależytym wykonaniem robót budowlanych, usług remontowych, a także wadliwą realizacją innych inwestycji w Twojej nieruchomości.

Wieloletnie doświadczenie radcy prawnego Łukasza Trzaskowskiego w zakresie obsługi podmiotów zajmujących się dochodzeniem roszczeń od Ubezpieczycieli daje gwarancję profesjonalnego prowadzenia Twojej sprawy. Kancelaria oceni przysługujące Ci roszczenia i dobierze odpowiednie środki prawne celem ich uzyskania na drodze polubownej lub sądowej.

Oferta dotyczy również osób, wobec których zostały skierowane roszczenia o odszkodowanie w związku z wypadkiem samochodowym, wypadkiem przy pracy lub też innym zdarzeniem wywołującym szkodę w życiu prywatnym lub zawodowym.

Czym się zajmujemy?

Wypadki komunikacyjne

Kancelaria radcy prawnego oferuje kompleksową pomoc w uzyskaniu odszkodowania lub zadośćuczynienia na skutek wypadku komunikacyjnego Nasze usługi obejmują dochodzenie z OC sprawcy roszczeń związanych ze szkodami osobowymi oraz majątkowymi. Dochodzenie szkód majątkowych nie ogranicza się jedynie do kosztów naprawy pojazdu, ale obejmuje także koszty pojazdu zastępczego, czy też utracone korzyści Twojej firmy. Świadczymy również usługi mające na celu uzyskanie odszkodowania z tytułu posiadanego przez Klienta ubezpieczenia AC. Jeśli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku komunikacyjnego i potrzebujesz fachowej pomocy, nie wahaj się i przyjdź do nas, a otrzymasz profesjonalne wsparcie. Nasza Kancelaria z Poznania posiada duże doświadczenie i skuteczność w prowadzeniu tego typu spraw. Po analizie Twojej sprawy ocenimy przysługujące Ci roszczenia i podejmiemy działania celem uzyskania należnego Ci odszkodowania lub zadośćuczynienia.

Wypadki przy pracy

Jeśli Ty lub ktoś z bliskich Ci osób uległ wypadkowi w pracy, to należy pamiętać, że pomimo przyznania świadczenia od organu rentowego, poszkodowany może dochodzić swoich roszczeń również wobec pracodawcy lub jego ubezpieczyciela. W takim przypadku konieczna pozostaje analiza zdarzenia oraz ocena zachowania przez pracodawcę procedur bezpieczeństwa i higieny pracy. Należy także wspomnieć, że wypadek przy pracy obejmuje także drogę do i z pracy. Kancelaria radcy prawnego świadczy całościową pomoc w zakresie odszkodowania należącego się w wyniku wypadku w pracy, w tym także roszczeń z polis OC oraz NNW. Gwarantujemy profesjonalną analizę Twojej sprawy oraz szybkie zgłoszenie przysługujących Ci roszczeń.

Wypadki losowe

Wypadki losowe, to coś co może przydarzyć się każdemu z nas. Szkody związane z poślizgnięciem na oblodzonym chodniku, uszkodzeniem pojazdu na nienależycie utrzymanej drodze, czy też potknięciem na nieoświetlonej ulicy mogą być podstawą dochodzenia należnego Ci odszkodowania lub zadośćuczynienia. W związku z tym warto skontaktować się z radcą prawnym, który profesjonalnie oceni skutki prawne zdarzenia oraz przysługujące Ci roszczenia. Nasza kancelaria posiada duże doświadczenie w sprawach związanych z uzyskaniem odszkodowania w wyniku wypadku losowego, w związku z tym zachęcamy do kontaktu.

Nienależyte wykonanie lub niewykonanie umowy

Twój kontrahent nie wywiązuje się terminowo z umowy lub nienależycie świadczy usługi? Prowadzisz firmę i masz problemy z płatnościami swoich kontrahentów? W takim przypadku niezbędna jest ocena Twoich roszczeń oraz wypracowanie rozwiązania, które najlepiej uwzględni Twoje prawa. Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą na Ratajach przeanalizuje Twoją sprawę oraz pomoże Ci w prowadzeniu biznesu.

Błędy medyczne

Kancelaria świadczy swoje usługi w zakresie dochodzenia od placówek medycznych roszczeń związanych z błędami medycznymi. Profesjonalnie ocenimy Twoją sprawę oraz przysługujące Ci roszczenia.

Pomoc prawna dla sprawcy szkody

Jesteś sprawcą szkody komunikacyjnej lub związanej z prowadzeniem działalności gospodarczej? Zostały wobec Ciebie zgłoszone roszczenia związane z uszkodzeniem ciała w wyniku potknięcia, poślizgnięcia na terenie Twojej nieruchomości? Nie posiadałeś na dzień wypadku obowiązkowego ubezpieczenia OC? Chcesz poznać przysługujące Ci prawa? We wszystkich tych sprawach Kancelaria Radcy Prawnego w Poznaniu pomoże w ocenie Twojej sytuacji prawnej i dobierze środki niezbędne do ochrony Twoich uprawnień. 

Na skutek czego mogę uzyskać odszkodowanie?

 • Wypadek samochodowy,
 • Wypadek z udziałem pieszych lub rowerzystów,
 • Wypadek lotniczy,
 • Wypadek przy pracy, w szczególności wypadek przy pracach budowlanych,
 • Wypadek w drodze z i do pracy,
 • Zdarzenie losowe np. poślizgnięcie, potknięcie, porażenie prądem,
 • Wypadek rolniczy,
 • Szkody powstałe w wyniku zjawisk atmosferycznych np. pożar, powódź, zalanie, wybuch, wichura,
 • Szkody powstałe w wyniku działalności przedsiębiorstw wprawianych w ruch za pomocą sił przyrody,
 • Nienależyte wykonanie lub niewykonanie umowy,
 • Błąd medyczny

Kancelaria Radcy Prawnego Poznań
główna siedziba:
ul. Słowackiego 38/1, 60-825 Poznań
filia Rataje:
os. Rusa 11, 61-245 Poznań
Radca Prawny Łukasz Trzaskowski

696 734 586
biuro@kancelaria-trzaskowski.pl

NIP: 7822823518
REGON: 380649714